Niedorzeczne sposoby odchudzania

Od pewnego czasu obserwujemy bum na bycie szczupłym, promuje się modelki rozmiaru 34. Nikt nie wspomina ile takie wysuszone sylwetki kosztują modelki. Odchudzanie jeżeli możemy to nazwać odchudzaniem to często picie dużej ilości wody, paleniu kilku paczek papierosów dziennie. A żeby zapomnieć o głodzie nadużywanie narkotyków jak również picie dużej ilości alkoholu. Oczywiście nie zawsze tak jest. Jak zawsze od reguły występują wyjątki ale myślę, że jest ich znacznie mniej w świecie modelingu.

odchudzanie

Wiele z nas jest skłonnych do zrobienia wielu poświęceń żeby mieć piękną sylwetkę. Czy zawsze warto jest poświęcać własnego zdrowia dla powabnej sylwetki?  Czy męskie spojrzenia są tego warte? Czy przyglądałyście się kiedyś modelce? Są bardzo często przesuszone, od papierosów i innych używek skóra ich jest szara, pomarszczona, wypadają im włosy, łamią się paznokcie.

Wiele z nas korzysta z dziwnych, nie zawsze sprawdzonych tabletek i ziół, które możemy kupić na aukcjach internetowych. Nie zastanawiamy się czy są one sprawdzone i przebadane przez odpowiednie instytucje. Używamy kremów, które mają nas pozbawić cellulitu w 4 tygodnie. Dlaczego nikt nie wspomina o tym, że bez odpowiedniej diety nie będzie odpowiednich efektów? jeżeli już chcemy się odchudzać a diety polecane przez dietetyków nie przynoszą odpowiednich rezultatów proponuję skorzystania z metody jaką proponuje orbera.pl poprzez umieszczenie balonika żołądkowego. Balon żołądkowy jak sama nazwa wskazuje jest umieszczany w żołądku. Dzięki niemu odczuwamy sytość po zjedzeniu tylko części posiłkowi.

źródło: pixabay.com

Dlatego dziewczęta te starsze i te młodsze! Zamiast katować się, zamiast spędzać czas na chodzeniu po lekarzach ponieważ wypadają nam wlosy, łamią się paznokcie od źle zbilansowanej diety skorzystajcie z metody odchudzania poprzez orbera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *